registreeri.advent.ee
Rajaleidjate laager 2018: Parim paik
10-14. juuli 2018 Mäe talu, Samliku küla, Vändra vald, Pärnumaa

Tere tulemast registreerima üritusele Rajaleidjate laager 2018: Parim paik!

2018. aasta Rajaleidjate laager teemaga "Parim paik" toimub Mäe talus, Samliku külas, Pärnumaal. Laagrikoha kõrval voolab Pärnu jõgi, ümberringi on metsad ja loodus.  Kuid laagri pealkiri ei viita mitte niivõrd asukohale kui hoopis sisule. 

Traditsiooniliselt on tegu telklaagriga kõigile rajaleidjatele ja 6-15 aastastele lastele ja noortele. Alla 10-aastased lapsed, palun võtke kaasa ka ema või isa, siis on laagris lihtsam ja lõbusam.

Laagris osalemiseks tuleb täita tervise- ja nõusolekuleht (vt altpoolt), rääkida läbi oma koguduse Rajaleidjate juhi või lastetöö juhiga, kaasa võtta telk (või kokku leppida telgikoht) ja muud vajalikud asjad, mille kohta saadame informatsiooni juunikuu jooksul registreerimisel antud e-maili aadressil ning registreeruda siinsamas. Registreerimine on kinnitatud peale osavõtutasu laekumist.

Registreerimine on avatud ning lõpeb 4.7.2018 23:59.

Eelregistreerimine on avatud 4. juulini ning laagri osavõtumaks on 50 eurot. Iga järgneva sama pere liikme kohta 40 eurot.

Täiskasvanud (18+) juhendaja osavõtumaks on 25 eurot.
Koos vanematega laagris osalevate kuni 5-aastaste laste osavõtumaks on 10 eurot.

Registreerimise tühistamisel kuni 4. juulini tagastame osavõtutasu täielikult, 5-9. juulini 30 eurot pere esimese liikme kohta ning 20 eurot iga järgneva liikme kohta. Alates 10. juulist osavõtutasu ei tagastata.

NB! Enne registreerimist on vajalik tutvuda laagri üldinfoga, sh. tervise- ja nõusolekulehega ning isikuandmete töötlemise põhimõtetega, mille leiate http://advent.ee/teade/112631/rajaleidjate-laager-2018-parim-paik/

Edasi registreeritavate lisamise juurde