registreeri.advent.ee
Noortelaager 2020 - "Jumalaga käsikäes"
28. juuli - 2. august 2020 Pähklimäe laagrikeskus

Tere tulemast registreerima üritusele Noortelaager 2020 - "Jumalaga käsikäes"!

Teema: Jumalaga käsikäes

Asukoht: Saaremaa, Pähklimäe laagripaik

Kuupäev: 28. juuli–2. august

Hind: Maikuus on osalustasu 40 eurot, juunis 50 eurot, juulis 60 eurot.

nädalvahetuse osavõtutasu on mais-juunis 25 eurot, juulis 35 eurot ning sisaldab toitlustust laupäeval ja pühapäeval.

Ööbimine: Laagris saab ööbida telkides (tasuta) ja tubades (lisatasu eest 10 eurot pere kohta. Prioriteet on antud noortele peredele väikeste lastega, kes ees see mees reegli järgi, kui siis veel tube leidub arvestame nendega, kes on veel tubade vastu huvi üles näidanud. Toa broneerimiseks märkige vastav ruut registreerimislehel (leibkonna kohta) ning toa broneeringud kinnitatakse hiljemalt 10. juulil. Neile, kes tuba ei saa, kantakse toa broneeringu tasu tagasi). Vaid nädalavahetuseks ei saa tuba broneerida.

Lastehoid: Laagris on noorte perede jaoks organiseeritud lastehoid teenistuse ja mängude ajaks. Hoidu on oodatud lapsed vanuses 0 (olenevalt võimalustest)–5 aastat.

Laagrisse on oodatud noored vanuses 15–35, aga ka nooremad (koos täisealise saatjaga) ja vanemad inimesed, kui nad hinges tunnevad, et meie laagri tegevused ja sõnum neid inspireeriksid ja nad sellest rõõmu tunneksid.

 

Registreerimine on avatud ning lõpeb 23.7.2020 23:59.

Kui esineb, siis palun kirjeldage enda olulisi toidutalumatusi/eelistusi.

Osalustasude maksmine annab õiguse osa saada kõigist laagris pakutavastest programmidest ning teenustest. Etteregistreerimisel on kõigil registreeritavatel vaja valida üks pakutavadest pakettidest.

Osavõtutasu makstes kinnitate ka oma registreerimise.

Pärast registreerimise lõppemist ühisest toitlustamisest pole enam võimalik osa saada, küll aga on võimalik laagrit külastada, tulles üheks päevaks meile külla.

NB! Registreerimine on kinnitatud raha maksmisega ülekande teel. Osalemisest loobumise korral tagastatakse osavõtumaks kogusummas 20 päeva enne üritust, 50% osavõtumaksust kuni 10 päeva enne üritust ja osavõtumaksu ei tagastata kuni 9 päeva enne üritust. 

Edasi registreeritavate lisamise juurde