registreeri.advent.ee
Poistelaager 2021
4.-8. august 2021 Aedla talu, Rõuge

Tere tulemast registreerima üritusele Poistelaager 2021!

Traditsiooniline poistelaager isadele ja poegadele.

Uurime temaatilisi Piiblilugusid, õpime terariistu ohutult käsitsema, meisterdame kanuud, orienteerume maastikul, ujume ning teeme palju muud põnevat.

Ööbimine telkides, süüa teeme ise lõkkel, pesta saab saunas.

 

Registreerimine on avatud ning lõpeb 1.8.2021 23:59.

Osalustasu on mais-juunis 30 eurot, juulis 35 eurot ja augustis 40 eurot. Osaleja loetakse registreerunuks peale osalustasu laekumist. Maksta saab ülekandega. Sularahas kohapeal makstes on osalustasu 40 eurot.

Osalustasu sisaldab toitu ja laagri tegevusi, sh saun jm.

NB! Nõusolekut laagris osaleja piltide/videode avaldamiseks säilitame kuni nõusoleku tagasivõtmiseni ning töötleme pilte/videosid vastavalt nõusolekule. Täiendavalt kogume informatsiooni ka laagri osavõtutasu tasumise kohta ning seda säilitame vastavalt seadustele. 

Laagrisse registreerumisel annad nõusoleku esitatud isikuandmete töötlemiseks laagri korraldamiseks. Lisaks annad nõusoleku grupipiltide ja üldplaani videode avaldamiseks. Need on videod ja fotod, kus osaleja ei ole peal üksinda vaid koos suurema grupiga. Sellistel videodel ja fotodel olevate isikuandmete töötlemine ja avaldamine on vajalik selleks, et anda informatsiooni laagri kohta nii osalejatele, lapsevanematele kui üldsusele. Loeme selliste piltide ja videode töötlemise ja avaldamise oluliseks osaks laagrist ning seetõttu on selle nõusoleku andmine kohustuslik. 

Täiendavalt võid anda loa suures plaanis fotode ja videode avaldamiseks, mille peamiseks osaks on vaid konkreetne laagris osaleja. 

Laagrit korraldab ja isikuandmeid töötleb Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit, registrikood 80214442, asukoht Tondi 26, Tallinn, e-mail office(at)advent.ee

Edasi registreeritavate lisamise juurde