registreeri.advent.ee
Rajaleidjate laager 2021 - Suur, võimas, vägev!
13-18. juuli 2021 Samliku, Pärnumaa

Tere tulemast registreerima üritusele Rajaleidjate laager 2021 - Suur, võimas, vägev!!

2021. aasta Rajaleidjate laager toimub taaskord Mäe talus, Samliku külas, Pärnumaal. Laagrikoha kõrval voolab Pärnu jõgi, ümberringi on metsad ja loodus.

Traditsiooniliselt on tegu telklaagriga kõigile rajaleidjatele ja 10-15 aastastele lastele ja noortele. Alla 10-aastased lapsed, teid ootame heameelega askeldajate laagrisse - vaata lähemalt sda.ee/laagrisuvi2021

Laagris osalemiseks tuleb täita tervise- ja nõusolekuleht, rääkida läbi oma koguduse Rajaleidjate juhi või lastetöö juhiga ning leppida kokku, kes on sinu eest vastutav täiskasvanu laagris, kaasa võtta telk (või kokku leppida telgikoht) ja muud vajalikud asjad ning registreeruda siinsamas. Registreerimine on kinnitatud peale osavõtutasu laekumist.

Lisainfo laagri, kaasavõetavate asjade kohta jms: sda.ee/laagrisuvi2021

Registreerimine on avatud ning lõpeb 11.7.2021 23:59.

Soodushinnaga registreerimine on avatud 1. juulini ning laagri osavõtumaks on 40 eurot. Iga järgneva sama pere liikme kohta 30 eurot.

Täiskasvanud (18+) juhendaja osavõtumaks on 25 eurot.
Koos vanematega laagris osalevate kuni 9-aastaste laste osavõtumaks on 10 eurot.

Osavõtumaks 2-12. juulini on 45 eurot, iga järgneva sama pere liikme kohta 40 eurot. Täiskasvanud juhendaja osavõtumaks 30 eurot ning koos vanematega laagris osalevate kuni 5-aastaste laste osavõtumaks on 15 eurot.

Registreerimise tühistamisel kuni 1. juulini (k.a) tagastame osavõtutasu täielikult, 2-10. juulini tagastame 5 eurot iga osaleja kohta vähem ja alates 11. juulist osavõtutasu ei tagastata.

NB! Enne registreerimist on vajalik tutvuda laagri üldinfoga, sh. tervise- ja nõusolekulehega ning isikuandmete töötlemise põhimõtetega, mille leiate sda.ee/laagrisuvi2021

NB! Nõusolekut laagris osaleja piltide/videode avaldamiseks säilitame kuni nõusoleku tagasivõtmiseni ning töötleme pilte/videosid vastavalt nõusolekule. Täiendavalt kogume informatsiooni ka laagri osavõtutasu tasumise kohta ning seda säilitame vastavalt seadustele. 

Laagrisse registreerumisel annad nõusoleku esitatud isikuandmete töötlemiseks laagri korraldamiseks. Lisaks annad nõusoleku grupipiltide ja üldplaani videode avaldamiseks. Need on videod ja fotod, kus osaleja ei ole peal üksinda vaid koos suurema grupiga. Sellistel videodel ja fotodel olevate isikuandmete töötlemine ja avaldamine on vajalik selleks, et anda informatsiooni laagri kohta nii osalejatele, lapsevanematele kui üldsusele. Loeme selliste piltide ja videode töötlemise ja avaldamise oluliseks osaks laagrist ning seetõttu on selle nõusoleku andmine kohustuslik. 

Täiendavalt võid anda loa suures plaanis fotode ja videode avaldamiseks, mille peamiseks osaks on vaid konkreetne laagris osaleja. 

Laagrit korraldab ja isikuandmeid töötleb Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit, registrikood 80214442, asukoht Tondi 26, Tallinn, e-mail office(at)advent.ee

Edasi registreeritavate lisamise juurde