registreeri.advent.ee
Tüdrukute laager 2022
29.06-03.07.2022 Järve talu, Tääksi küla, Viljandimaa

Tere tulemast registreerima üritusele Tüdrukute laager 2022!

Tüdrukute laager Järve talus, Tääksis, Viljandimaal.

Tüdrukutele vanuses 5-12a koos täiskasvanud saatjaga.

Ööbimine telkides. Meisterdame, käime fotojahtil ja teeme seepi. Ujume, teeme sauna, sõidame paadiga, laulame lõkke ümber ja telgis ning selle kõige juures õpime tundma igaveste seikluste maad.

Registreerimine on avatud ning lõpeb 26.6.2022 23:59.

Osalustasu 20 eurot.

 

NB! Nõusolekut laagris osaleja piltide/videode avaldamiseks säilitame kuni nõusoleku tagasivõtmiseni ning töötleme pilte/videosid vastavalt nõusolekule. Täiendavalt kogume informatsiooni ka laagri osavõtutasu tasumise kohta ning seda säilitame vastavalt seadustele. 

Laagrisse registreerumisel annad nõusoleku esitatud isikuandmete töötlemiseks laagri korraldamiseks. Lisaks annad nõusoleku grupipiltide ja üldplaani videode avaldamiseks. Need on videod ja fotod, kus osaleja ei ole peal üksinda vaid koos suurema grupiga. Sellistel videodel ja fotodel olevate isikuandmete töötlemine ja avaldamine on vajalik selleks, et anda informatsiooni laagri kohta nii osalejatele, lapsevanematele kui üldsusele. Loeme selliste piltide ja videode töötlemise ja avaldamise oluliseks osaks laagrist ning seetõttu on selle nõusoleku andmine kohustuslik. 

Täiendavalt võid anda loa suures plaanis fotode ja videode avaldamiseks, mille peamiseks osaks on vaid konkreetne laagris osaleja. 

Laagrit korraldab ja isikuandmeid töötleb Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit, registrikood 80214442, asukoht Tondi 26, Tallinn, e-mail office(at)advent.ee

Edasi registreeritavate lisamise juurde