registreeri.advent.ee
Rajaleidjate laager 2022 - Suurim kingitus
12-17. juuli 2022 Rõõmusaare laagrikeskus, Samliku, Pärnumaa

Tere tulemast registreerima üritusele Rajaleidjate laager 2022 - Suurim kingitus!

2022. aasta Rajaleidjate laager toimub taaskord Rõõmusaare laagrikeskuses, Samliku külas, Pärnumaal. Laagrikoha kõrval voolab Pärnu jõgi, ümberringi on metsad ja loodus.

Traditsiooniliselt on tegu telklaagriga kõigile rajaleidjatele ja 10-15 aastastele lastele ja noortele. Alla 10-aastased lapsed, teid ootame heameelega askeldajate laagrisse.

Laagris osalemiseks tuleb täita tervise- ja nõusolekuleht, rääkida läbi oma koguduse Rajaleidjate juhi või lastetöö juhiga ning leppida kokku, kes on sinu eest vastutav täiskasvanu laagris, kaasa võtta telk (või kokku leppida telgikoht) ja muud vajalikud asjad ning registreeruda siinsamas. Registreerimine on kinnitatud peale osavõtutasu laekumist.

Lisainfo laagri, kaasavõetavate asjade kohta tuleb peagi.

Registreerimine on avatud ning lõpeb 8.7.2022 23:59.
Osavõtumaksud: kuni 30. juunini alates 1. juulist
Laagriline 40 eurot 45 eurot
Täiskasvanud juhendaja 25 eurot 30 eurot
Juhendaja kuni 10-aastane laps 10 eurot 15 eurot

 

Registreerimise tühistamisel kuni 30. juunini (k.a) tagastame osavõtutasu täielikult, 1-9. juulini tagastame 5 eurot iga osaleja kohta vähem ja alates 10. juulist osavõtutasu ei tagastata.

NB! Enne registreerimist on vajalik tutvuda laagri üldinfoga, sh. tervise- ja nõusolekulehega ning isikuandmete töötlemise põhimõtetega, mille leiad peagi siit.

NB! Nõusolekut laagris osaleja piltide/videode avaldamiseks säilitame kuni nõusoleku tagasivõtmiseni ning töötleme pilte/videosid vastavalt nõusolekule. Täiendavalt kogume informatsiooni ka laagri osavõtutasu tasumise kohta ning seda säilitame vastavalt seadustele. 

Laagrisse registreerumisel annad nõusoleku esitatud isikuandmete töötlemiseks laagri korraldamiseks. Lisaks annad nõusoleku grupipiltide ja üldplaani videode avaldamiseks. Need on videod ja fotod, kus osaleja ei ole peal üksinda vaid koos suurema grupiga. Sellistel videodel ja fotodel olevate isikuandmete töötlemine ja avaldamine on vajalik selleks, et anda informatsiooni laagri kohta nii osalejatele, lapsevanematele kui üldsusele. Loeme selliste piltide ja videode töötlemise ja avaldamise oluliseks osaks laagrist ning seetõttu on selle nõusoleku andmine kohustuslik. 

Täiendavalt võid anda loa suures plaanis fotode ja videode avaldamiseks, mille peamiseks osaks on vaid konkreetne laagris osaleja. 

Laagrit korraldab ja isikuandmeid töötleb Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit, registrikood 80214442, asukoht Tondi 26, Tallinn, e-mail office(at)advent.ee

Edasi registreeritavate lisamise juurde