registreeri.advent.ee
Poistelaager 2022
27.-31. juuli 2022 Rõuges, Aedla talus

Tere tulemast registreerima üritusele Poistelaager 2022!

Laager on mõeldud isadele ja poegadele koos tegutsemiseks. Kavas on kanuumatk, Otepää seikluspark, meisterdamine, mängud, saun, ujumine jne. Ööbimine telkides, süüa teeme lõkkel, pesta saab saunas.

Registreerimine on avatud ning lõpeb 10.7.2022 23:59.

Osalustasu lapsele kuni 10. juulini 40 eurot. Alates 11. juulist 50 eurot. Isadele on osalemine tasuta.

 

NB! Nõusolekut laagris osaleja piltide/videode avaldamiseks säilitame kuni nõusoleku tagasivõtmiseni ning töötleme pilte/videosid vastavalt nõusolekule. Täiendavalt kogume informatsiooni ka laagri osavõtutasu tasumise kohta ning seda säilitame vastavalt seadustele. 

Laagrisse registreerumisel annad nõusoleku esitatud isikuandmete töötlemiseks laagri korraldamiseks. Lisaks annad nõusoleku grupipiltide ja üldplaani videode avaldamiseks. Need on videod ja fotod, kus osaleja ei ole peal üksinda vaid koos suurema grupiga. Sellistel videodel ja fotodel olevate isikuandmete töötlemine ja avaldamine on vajalik selleks, et anda informatsiooni laagri kohta nii osalejatele, lapsevanematele kui üldsusele. Loeme selliste piltide ja videode töötlemise ja avaldamise oluliseks osaks laagrist ning seetõttu ei saa laagris osaleda ilma selle nõusolekute.

Täiendavalt võid anda loa suures plaanis fotode ja videode avaldamiseks, mille peamiseks osaks on vaid konkreetne laagris osaleja. 

Laagrit korraldab ja isikuandmeid töötleb Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit, registrikood 80214442, asukoht Tondi 26, Tallinn, e-mail office(at)advent.ee

Edasi registreeritavate lisamise juurde