registreeri.advent.ee
Askeldajate laager 2022 - "Taevas"
7-10. juuli 2022 Rõõmusaare laagrikeskus, Samliku, Pärnumaa

Tere tulemast registreerima üritusele Askeldajate laager 2022 - "Taevas"!

See on laager kõigile askeldajatele (4-10. aastased), kes on õppeaasta jooksul askeldajate klubi tööst osa võtnud või ka kõigile teistele lastele, kes tahaksid askeldajatega koos olla.

Neljal päeval tegutseme küll maa peal, kuid ühe silmaga piilume ülespoole, sest laagri teemaks on Taevas. 

Askeldajatele kohaselt ööbime koos oma vanema(te)ga telkides ning teeme põnevaid ja lahedaid asju - näiteks käime ujumas, teeme sporti, meisterdame, seikleme ja muidugi õpime kogu selle askeldamise juures paremini tundma Jumalat ning seda, mida Tema on taevast kirjutanud. 

Registreerimine on avatud ning lõpeb 3.7.2022 23:59.

Laagrisse on lapsed oodatud vaid koos oma (vana)vanema või hooldajaga. Teiste hoole all ei ole võimalik laagris osaleda.

Registreerimine on kinnitatud peale osavõtutasu laekumist.

Lisainfo laagri, kaasavõetavate asjade kohta tuleb peagi.

Osavõtutasud: kuni 30. juunini alates 1. juulist
Laps 20 eurot 25 eurot
lapsevanem 10 eurot 15 eurot
perekond (ühe pere lapsed ja vanemad) 50 eurot 60 eurot

 

Osavõtutasu tagastame registreerimise tühistamisel kuni 30. juunini, alates 1. juulist osavõtutasu ei tagastata.

NB! Enne registreerimist on vajalik tutvuda laagri üldinfoga, sh. tervise- ja nõusolekulehega ning isikuandmete töötlemise põhimõtetega.

NB! Nõusolekut laagris osaleja piltide/videode avaldamiseks säilitame kuni nõusoleku tagasivõtmiseni ning töötleme pilte/videosid vastavalt nõusolekule. Täiendavalt kogume informatsiooni ka laagri osavõtutasu tasumise kohta ning seda säilitame vastavalt seadustele. 

Laagrisse registreerumisel annad nõusoleku esitatud isikuandmete töötlemiseks laagri korraldamiseks. Lisaks annad nõusoleku grupipiltide ja üldplaani videode avaldamiseks. Need on videod ja fotod, kus osaleja ei ole peal üksinda vaid koos suurema grupiga. Sellistel videodel ja fotodel olevate isikuandmete töötlemine ja avaldamine on vajalik selleks, et anda informatsiooni laagri kohta nii osalejatele, lapsevanematele kui üldsusele. Loeme selliste piltide ja videode töötlemise ja avaldamise oluliseks osaks laagrist ning seetõttu on selle nõusoleku andmine kohustuslik. 

Täiendavalt võid anda loa suures plaanis fotode ja videode avaldamiseks, mille peamiseks osaks on vaid konkreetne laagris osaleja. 

Laagrit korraldab ja isikuandmeid töötleb Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit, registrikood 80214442, asukoht Tondi 26, Tallinn, e-mail office(at)advent.ee

Edasi registreeritavate lisamise juurde