Tere tulemast registreerima üritusele Novembri kuma: Ole ärkvel!

Tere tulemast Eesti ja Soome noorte täiskasvanute ühisele noorte nädalavahetusele! Ürituse teemaks on "Ole ärkvel", mis toimub Soomes, Jyvaskylas, 18. - 20.11.2022.

Nädalavahetus algab reedel õhtusöögiga ja programm ise algab ~kell 19:00-20:00 ja lõpeb pühapäeval enne lõunat jumalateenistuse ja toredate töötubadega. Ürituse vanuse piirang on 18+ aga korraldajatega on läbi räägitud, et võtame ka asjalikke 16+ inimesi, kes lubavad programmis osaleda ja vastutustundlikult käituda.

Toimumiskohaks on Vaajakummun kool, Harjutie 2, Jyväskylä. Helsingi ja Jyväskylä vahel on hea rongiühendus, sõidu kestus ca 3h ja soomepoolsed korraldajad pakuvad transporti väikebussiga Jyväskylä raudteejaamast toimumiskohta. Samuti on olemas ka üsna soodne bussiühendus firma „Onnibus“ kaudu. Transpordi eest peab iga osaleja ise maksma, kes soovib nõu ja abi ühise transpordi korraldamiseks võib võtta ühendust Eesti poolse korraldajaga: Krõõt Lõbus kroot.lobus@advent.ee; 56686168

Pühapäeval toimub 9.00-16.00 ka saalihokiturniir. Turniiri osalustasu on 50€ võistkonna kohta, kus platsil on minimaalselt 4 mängijat + 1 väravavaht. Samuti peab väljakul olema korraga vähemalt 2 naist. Turniiril on 8 kohta ning registreerumine Soome esindaja, Pertti Vehkavuori kaudu.

Registreerimine sellele üritusele on lõppenud!

Registreerumine on lõppenud. Kohtume peagi