registreeri.advent.ee
Rajaleidjate laager 2023 - "Jeesusega koos"
6-11. juuli 2023 Rõõmusaare laagrikeskus, Samliku, Pärnumaa

Tere tulemast registreerima üritusele Rajaleidjate laager 2023 - "Jeesusega koos"!

2023. aasta Rajaleidjate laager toimub taaskord Rõõmusaare laagrikeskuses, Samliku külas, Pärnumaal. Laagrikoha kõrval voolab Pärnu jõgi, ümberringi on metsad ja loodus.

Traditsiooniliselt on tegu telklaagriga kõigile rajaleidjatele ja 10-15 aastastele lastele ja noortele. Alla 10-aastased lapsed, teid ootame heameelega askeldajate laagrisse.

NB! Seekordses laagris on tungivalt soovituslik osaleda kõigil, kes osalevad Rajaleidjate Camporeel Sopronis. 

Laagris osalemiseks tuleb täita tervise- ja nõusolekuleht, rääkida läbi oma koguduse Rajaleidjate juhi või lastetöö juhiga ning leppida kokku, kes on sinu eest vastutav täiskasvanu laagris, kaasa võtta telk (või kokku leppida telgikoht) ja muud vajalikud asjad ning registreeruda siinsamas. Registreerimine on kinnitatud peale osavõtutasu laekumist.

Lisainfo laagri, kaasavõetavate asjade kohta on leitav rajaleidjad.advent.ee lehelt, Rajaleidjad-> Rajaleidjate laager 2023

Registreerimine on avatud ning lõpeb 4.7.2023 23:59.
Osavõtutasud: Kuni 28. juuni alates 29. juunist
Laagriline 45 eurot 50 eurot
Täiskasvanud juhendaja 30 eurot 30 eurot
juhendaja kuni 10-aastane laps 15 eurot 15 eurot

 

Registreerimise tühistamisel kuni 28. juunini tagastame osavõtutasu täielikult ja alates 29. juunist osavõtutasu ei tagastata.

NB! Enne registreerimist on vajalik tutvuda laagri üldinfoga, sh. tervise- ja nõusolekulehega ning isikuandmete töötlemise põhimõtetega lehel rajaleidjad.advent.ee

NB! Nõusolekut laagris osaleja piltide/videode avaldamiseks säilitame kuni nõusoleku tagasivõtmiseni ning töötleme pilte/videosid vastavalt nõusolekule. Täiendavalt kogume informatsiooni ka laagri osavõtutasu tasumise kohta ning seda säilitame vastavalt seadustele. 

Laagrisse registreerumisel annad nõusoleku esitatud isikuandmete töötlemiseks laagri korraldamiseks. Lisaks annad nõusoleku grupipiltide ja üldplaani videode avaldamiseks. Need on videod ja fotod, kus osaleja ei ole peal üksinda vaid koos suurema grupiga. Sellistel videodel ja fotodel olevate isikuandmete töötlemine ja avaldamine on vajalik selleks, et anda informatsiooni laagri kohta nii osalejatele, lapsevanematele kui üldsusele. Loeme selliste piltide ja videode töötlemise ja avaldamise oluliseks osaks laagrist ning seetõttu on selle nõusoleku andmine kohustuslik. 

Täiendavalt võid anda loa suures plaanis fotode ja videode avaldamiseks, mille peamiseks osaks on vaid konkreetne laagris osaleja. 

Laagrit korraldab ja isikuandmeid töötleb Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit, registrikood 80214442, asukoht Tondi 26, Tallinn, e-mail office(at)advent.ee