registreeri.advent.ee
Noortelaager 2023: Jumal, mina ja sina: Taeva poole teel
17.-22. juuli 2023 Rõõmusaare laagrikeskus, Samliku, Pärnumaa

Tere tulemast registreerima üritusele Noortelaager 2023: Jumal, mina ja sina: Taeva poole teel!

Tere, laagriline.

Mul on hea meel, et oled tulemas 2023. aasta noortelaagrisse pealkirjaga “Jumal, mina ja sina: Taeva poole teel“ mis toimub 17-22. juulini Rõõmusaare laagrikeskuses, (Rõõmusaare-Mäe ja Rõõmusaare-Jõe), Samliku külas, Põhja-Pärnumaa vallas - https://goo.gl/maps/Tj2S2sHVDCiLUt6y8 vaata ka roomusaare.advent.ee

Kõigepealt kõige olulisem: meie noortelaager on kristlik telklaager, mis on mõeldud 16+ aastastele noortele. Nooremad osalejad on laagrisse oodatud ainult koos lapsevanema, vastutava täiskasvanuga või seadusliku hooldajaga.
Oleme selleks aastaks planeerinud järjekordseid põnevaid töötubasid ja tegevusi. Nii lugemise ja arutlemise armastajatele, kui ka kätega tegutsejatele. Saabuda on soovitatav esmaspäeval, kella 15:00-17:00 vahel kuna siis on piisavalt aega telgi püstitamiseks ja laagriga tutvumiseks. Samas on esimeseks ühiseks tegevuseks kell 18:00 õhtusöök ning laagri avamine on kavas 19:30.

Laagri ametlik lõputeenistus on laupäeva hommikusel teenistusel, aga kõik on oodatud jääma ülejäänud laupäevaks palvematkale ja muudele tegevustele kus pakutakse ka õhtusööki ning saab jääda ka pühapäeva hommikuni, kus saab veel hommikust ja siis täiskõhuga koduteele asuda.

Mida laagrisse kaasa võtta?
▪ Täidetud ja allkirjastatud tervise- ja nõusoleku leht (vaata lisa registreerimise infost) – kõigile osalejatele – ka täiskasvanutele (vajadusel saab seda täita ka laagrisse saabumisel)
▪ Piibel ja kirjutusvahend(id),
▪ Söömiseks mittepurunevast materjalist KAUSS, TASS, KAHVEL, LUSIKAS – NB! ühekordsed nõud ei sobi laagrisse
▪ Isiklikud hügieenitarbed (hambahari, -pasta, kamm/hari jm, väike käterätt, taskurätid)
▪ Saunaks/pesemiseks: šampoon, seep, nuustik, käterätt
▪ Sääse- ja parmutõrjevahend, päikesekreem
▪ Mõned plaastrid igaks juhuks ning vajadusel ravimid. (NB! Soovi korral märkige ravimid ka terviselehele!)
▪ Väike veepudel
▪ Väike seljakott, millesse saab panna veepudeli, ujumisasjad, lauliku vm
▪ Taskulamp või pealamp (öiseks liikumiseks)
▪ Rõõmus meel ja valmidus toredateks seiklusteks.

Riided ja jalanõud:
▪ puhas pesu igaks päevaks
▪ sokid (soovitavalt igaks päevaks ja lisaks 1 paar villaseid või muid sooje sokke)
▪ t-särgid (soovitavalt igaks päevaks)
▪ pikad püksid (vähemalt 2 paari: teksad, dressid)
▪ lühikesed püksid (vähemalt 1 paar)
▪ spordiriided ning jalatsid
▪ fliisjakk või kampsun või dressipluus
▪ vihmariided, vastavalt ilmaennustusele
▪ ujumisriided ja käterätt,
▪ peakate päikese kaitseks
▪ matkajalatsid, mis kaitseksid ka vihma eest
▪ plätud/sandaalid/rihmikud laagris liikumiseks.

Magamiseks:
▪ telk või kokkulepitud telgikoht (+vajadusel vihmakaitseks kile)
▪ madrats ja magamiskott (+padi vm pea alla + tekk, kui kardad külma)
▪ magamisriided (ka jahedamate ööde tarvis).

NB! JÄTA KOJU:
▪ Hasartmängud;
▪ üleliigsed tehnikaseadmed (süle- ja tahvelarvutid, kõlarid ja muud tehnilised vahendid); Mobiiltelefoni võib kaasa võtta, kuid valvega kohta neile organiseeritud ei ole, laadimisvõimalust ei pruugi olla;
▪ kõik see, mis on lastele ja noortele keelatud ja sobimatu - sh tikud, tubakas, alkohol ja narkootilised ained.
Mida veel peaksid teadma?
▪ Laagri toit on lihavaba (kasutatakse piima ja mune), kuid püüame leida lahendused ka erimenüüdele (sealhulgas laktoosi- ja gluteenivaba menüü) ning varasemalt teadaolevate toiduallergiate osas – palun täpsusta need võimalikult varakult ning väga erilisel juhul palume siiski kaasa võtta ka oma toidu.
▪ Laagri põhiline suhtluskeel on eesti keel, kuid meil on ka osalejaid, kelle emakeeleks on vene keel ja inglise keel.
▪ Laagri tegevused on mõeldud peamiselt 16+ aastastele noortele, kuid kõik ei pruugi sobida kõigile.
▪ Laagris on veetegevusteks jõgi, kuid saab kasutada ka tiiki ning ühel laagri päeval veedame pärastlõuna ka karjääri ääres.

Lisainfo ja kontakt: Krõõt Lõbus 56686168
Kohtumiseni laagris!
Krõõt Lõbus
Noortetöö juht

Registreerimine on avatud ning lõpeb 10.7.2023 23:59.

Osavõtutasud:

Kuni 28. Juuni 50€, alates 29. Juuni 60€ (Sisaldab telgikohta, kogu laagri tegevust ja toitlustust.)

* nädalavahetuse hind 30€

Kuna tubaseid ööbimiskohti on meil hetkel veel vähe siis laagrilistel tuleb kohale tulla oma telkidega ja maja kohad jäävad vajadusel eelisjärjekorras korraldajatele (nt kokad, kõnelejad jne.) Kuid lisaruumide valmimisel on võimalik lisatasu eest (10€) ka tavalaagrilistel majas ööbida. Selle info saamiseks märgi lahter registreerimislehel ning saadame info jooksvalt. 

Laagris osalemiseks tuleb täita tervise- ja nõusolekuleht, alaealistel tuleb rääkida läbi oma koguduse noortejuhiga ning leppida kokku, kes on sinu eest vastutav täiskasvanu laagris, kaasa võtta telk (või kokku leppida telgikoht) ja muud vajalikud asjad ning registreeruda siinsamas. Registreerimine on kinnitatud peale osavõtutasu laekumist.

Lisainfo laagri, kaasavõetavate asjade kohta leiate siit samast.

Registreerimise tühistamisel kuni 28. juunini tagastame osavõtutasu täielikult ja alates 29. juunist osavõtutasu ei tagastata.

NB! Enne registreerimist on vajalik tutvuda laagri üldinfoga, sh. tervise- ja nõusolekulehega ning isikuandmete töötlemise põhimõtetega

NB! Nõusolekut laagris osaleja piltide/videode avaldamiseks säilitame kuni nõusoleku tagasivõtmiseni ning töötleme pilte/videosid vastavalt nõusolekule. Täiendavalt kogume informatsiooni ka laagri osavõtutasu tasumise kohta ning seda säilitame vastavalt seadustele.

Laagrisse registreerumisel annad nõusoleku esitatud isikuandmete töötlemiseks laagri korraldamiseks. Lisaks annad nõusoleku grupipiltide ja üldplaani videode avaldamiseks. Need on videod ja fotod, kus osaleja ei ole peal üksinda vaid koos suurema grupiga. Sellistel videodel ja fotodel olevate isikuandmete töötlemine ja avaldamine on vajalik selleks, et anda informatsiooni laagri kohta nii osalejatele, lapsevanematele kui üldsusele. Loeme selliste piltide ja videode töötlemise ja avaldamise oluliseks osaks laagrist ning seetõttu on selle nõusoleku andmine kohustuslik.

Täiendavalt võid anda loa suures plaanis fotode ja videode avaldamiseks, mille peamiseks osaks on vaid konkreetne laagris osaleja.

Laagrit korraldab ja isikuandmeid töötleb Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit, registrikood 80214442, asukoht Tondi 26, Tallinn, e-mail office(at)advent.ee