Tere tulemast registreerima üritusele Askeldajate laager 2024 "Tark ehitaja"!

See on laager kõigile askeldajatele (4-10. aastased), kes on õppeaasta jooksul askeldajate klubi tööst osa võtnud või ka kõigile teistele lastele, kes tahaksid askeldajatega koos olla.

Sel aastal on laager päevajagu pikem (kolmapäevast pühapäevani) ning viiel päeval räägime nii tarkusest kui ehitamisest ja sellest, mis on targa ehitaja jaoks oluline.

Askeldajatele kohaselt ööbime koos oma vanema(te)ga telkides ning teeme põnevaid ja lahedaid asju - näiteks käime ujumas, teeme sporti, meisterdame, seikleme ja muidugi õpime kogu selle askeldamise juures ehitama seda, mis on kõige tähtsam - sõprust teiste ja Jumalaga.

Registreerimine on avatud ning lõpeb 13.7.2024 23:59.

Laagrisse on lapsed oodatud vaid koos oma (vana)vanema või hooldajaga. Teiste hoole all ei ole võimalik laagris osaleda.

Registreerimine on kinnitatud peale osavõtutasu laekumist.

Lisainfo laagri ja kaasavõetavate asjade kohta leiad peagi rajaleidjad.advent.ee leheküljel (Askeldajad->Askeldajate laager 2024)

Osavõtutasud:  

  • Laps 35 eurot  (alates 25. juunist 40 eurot)
  • Lapsevanem 25 eurot (alates 25. juunist 30 eurot)
  • Aktiivsed askeldajad, kes sisestavad oma rajaleidja passi numbri (selle leiate kas passist või sise.advent.ee lehelt või küsides oma juhendajalt), saavad laagritasu soodustust 9 eurot. 

Osavõtutasu tagastame registreerimise tühistamisel kuni 10. juulini, alates 11. juulist osavõtutasu ei tagastata.

NB! Enne registreerimist on vajalik tutvuda laagri üldinfoga, sh. tervise- ja nõusolekulehega ning isikuandmete töötlemise põhimõtetega, mis on leitav rajaleidjad.advent.ee leheküljel (Askeldajad->Askeldajate laager 2024)

NB! Nõusolekut laagris osaleja piltide/videode avaldamiseks säilitame kuni nõusoleku tagasivõtmiseni ning töötleme pilte/videosid vastavalt nõusolekule. Täiendavalt kogume informatsiooni ka laagri osavõtutasu tasumise kohta ning seda säilitame vastavalt seadustele. 

Laagrisse registreerumisel annad nõusoleku esitatud isikuandmete töötlemiseks laagri korraldamiseks. Lisaks annad nõusoleku grupipiltide ja üldplaani videode avaldamiseks. Need on videod ja fotod, kus osaleja ei ole peal üksinda vaid koos suurema grupiga. Sellistel videodel ja fotodel olevate isikuandmete töötlemine ja avaldamine on vajalik selleks, et anda informatsiooni laagri kohta nii osalejatele, lapsevanematele kui üldsusele. Loeme selliste piltide ja videode töötlemise ja avaldamise oluliseks osaks laagrist ning seetõttu on selle nõusoleku andmine kohustuslik. 

Täiendavalt võid anda loa suures plaanis fotode ja videode avaldamiseks, mille peamiseks osaks on vaid konkreetne laagris osaleja. 

Laagrit korraldab ja isikuandmeid töötleb Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit, registrikood 80214442, asukoht Tondi 26, Tallinn, e-mail office(at)advent.ee