Tere tulemast registreerima üritusele Rajaleidjate laager 2024!

See on laager kõigile rajaleidjatele (10-15. aastased), kes on õppeaasta jooksul rajaleidjate klubi tööst osa võtnud, kõigile MasterGuidedele ja ka kõigile teistele (10-15-aastastele), kes tahaksid rajaleidjatega koos olla.

Rajaleidjatele kohaselt ööbime telkides ning teeme põnevaid ja lahedaid asju - näiteks käime seikluspargis, teeme sporti, meisterdame, saame tuttavaks loodusega ja muidugi õpime kogu selle tegutsemise juures seda, mis on kõige tähtsam - sõprust teiste ja Jumalaga.

Registreerimine on avatud ning lõpeb 6.7.2024 23:59.

Laagrisse on lapsed oodatud koos oma piirkonna Rajaleidjate juhi/juhendajaga

Registreerimine on kinnitatud peale osavõtutasu laekumist.

Lisainfo laagri ja kaasavõetavate asjade kohta leiad peagi rajaleidjad.advent.ee leheküljel (Rajaleidjad->Rajaleidjate laager 2024)

Osavõtutasud:  

  • Laps 95 eurot  (alates 25. juunist 110 eurot)
  • Osaleja sündinud 2015-2022 50 eurot (laagri programm on peamiselt 10-15(18) aastastele ning noorematel ja vanematel ei pruugi olla võimalust osaleda kõigis tegevustes)
  • Aktiivne juhendaja 55 eurot (alates 25. juunist 70 eurot)
  • Aktiivsed rajaleidjad, kes sisestavad oma rajaleidja passi numbri (selle leiate kas passist või sise.advent.ee lehelt või küsides oma juhendajalt), saavad laagritasu soodustust 20 eurot. 

Osavõtutasu tagastame registreerimise tühistamisel kuni 30. juunini, alates 1. juulist osavõtutasu ei tagastata.

NB! Enne registreerimist on vajalik tutvuda laagri üldinfoga, sh. tervise- ja nõusolekulehega ning isikuandmete töötlemise põhimõtetega, mis on leitav rajaleidjad.advent.ee leheküljel (Rajaleidjad->Rajaleidjate laager 2024)

NB! Nõusolekut laagris osaleja piltide/videode avaldamiseks säilitame kuni nõusoleku tagasivõtmiseni ning töötleme pilte/videosid vastavalt nõusolekule. Täiendavalt kogume informatsiooni ka laagri osavõtutasu tasumise kohta ning seda säilitame vastavalt seadustele. 

Laagrisse registreerumisel annad nõusoleku esitatud isikuandmete töötlemiseks laagri korraldamiseks. Lisaks annad nõusoleku grupipiltide ja üldplaani videode avaldamiseks. Need on videod ja fotod, kus osaleja ei ole peal üksinda vaid koos suurema grupiga. Sellistel videodel ja fotodel olevate isikuandmete töötlemine ja avaldamine on vajalik selleks, et anda informatsiooni laagri kohta nii osalejatele, lapsevanematele kui üldsusele. Loeme selliste piltide ja videode töötlemise ja avaldamise oluliseks osaks laagrist ning seetõttu on selle nõusoleku andmine kohustuslik. 

Täiendavalt võid anda loa suures plaanis fotode ja videode avaldamiseks, mille peamiseks osaks on vaid konkreetne laagris osaleja. 

Laagrit korraldab ja isikuandmeid töötleb Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit, registrikood 80214442, asukoht Tondi 26, Tallinn, e-mail office(at)advent.ee