Tere tulemast registreerima üritusele Noortelaager 2024 - "Selge siht" (üksikud päevad)!

Kes on Jumal ja kas ta tõesti hoolib minust? Milline on minu koht siin maailmas? Kuidas ma oskaks päriselt vahet teha, mis on õige või vale, hea või halb? 

Hea noor, kutsume sind osalema 23.-28. juulil toimuvasse noortelaagrisse "Selge siht"!

Ees on ootamas uued ja vanad sõbrad, suvine loodus, aktiivsed tegevused mõttele ja kehale, maitsev toit, muusika, rohke naer ja palju muud! Laagri kõnelejaks on Julian Kastrati, kellega koos nädala jooksul avastame Piibli õpetuste abil teekonda, mis viib meid selge sihini.

Julian Kastrati on karismaatiline ja ülimalt seltskondlik pastor, kes on pärit Albaaniast ja tegutseb pastorina Põhja-Inglismaal. Juliani südamel on aidata noortel leida selget sihti.

Laager toimub Rõõmusaare laagrikeskuses Pärnumaal ning on peamiselt mõeldud noortele alates 15. eluaastast. Nooremate noorte osaluse soovi puhul võtta ühendust Ivoga (kontaktid all). 

Laagrisse registreerumisel annad nõusoleku esitatud isikuandmete töötlemiseks laagri korraldamiseks. Lisaks annad nõusoleku grupipiltide ja üldplaani videode avaldamiseks. Need on videod ja fotod, kus osaleja ei ole peal üksinda vaid koos suurema grupiga. Sellistel videodel ja fotodel olevate isikuandmete töötlemine ja avaldamine on vajalik selleks, et anda informatsiooni laagri kohta nii osalejatele, lapsevanematele kui üldsusele. Loeme selliste piltide ja videode töötlemise ja avaldamise oluliseks osaks laagrist ning seetõttu on selle nõusoleku andmine kohustuslik. 

Täiendavalt võid anda loa suures plaanis fotode ja videode avaldamiseks, mille peamiseks osaks on vaid konkreetne laagris osaleja. 

Laagrit korraldab ja isikuandmeid töötleb Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit, registrikood 80214442, asukoht Tondi 26, Tallinn, e-mail office(at)advent.ee

Registreerimine on avatud ning lõpeb 16.7.2024 23:59.

Osalustasu katab laagris osalemise, kõik valitud toidukorrad laagri kavas olevad tegevused ning valitud ööbimised kämpingumajas või peamaja toas (kui kämpingud ja peamaja toad saavad täis, siis on ööbimine telgis). Kämpingu ja peamaja tubade broneerimisel on 23. juunini eelis neil, kes osalevad terve laagri aja.

PS! Kui laagris osalemist takistab rahaline küsimus, siis võta kindlasti ühendust ning leiame koos lahenduse! 

Registreerimine kinnitatakse peale osavõtutasu laekumist. Registreerimise tühistamisel kuni 19.07 tagastame osavõtutasu täielikult ja alates 19.07 osavõtutasu ei tagastata.

Küsimuste ja lisainfo korral võta ühendust ivo.kask@advent.ee või 554 5427 (Ivo Käsk).