Tere tulemast registreerima üritusele Poistelaager 2024!

Laager on mõeldud isadele ja poegadele koos tegutsemiseks. Kavas on matkamine, meisterdamine, mängud, saun, ujumine jne. Ööbimine telkides, süüa teeme lõkkel, pesta saab saunas. 

 

Registreerimine on avatud ning lõpeb 28.7.2024 23:59.

Osalustasu lapsele kuni 28. juulini 60 eurot. Kohapeal 80 eurot. Isadele (vanaisadele) on osalemine tasuta.

NB! Nõusolekut laagris osaleja piltide/videode avaldamiseks säilitame kuni nõusoleku tagasivõtmiseni ning töötleme pilte/videosid vastavalt nõusolekule. Täiendavalt kogume informatsiooni ka laagri osavõtutasu tasumise kohta ning seda säilitame vastavalt seadustele. 

Laagrisse registreerumisel annad nõusoleku esitatud isikuandmete töötlemiseks laagri korraldamiseks. Lisaks annad nõusoleku grupipiltide ja üldplaani videode avaldamiseks. Need on videod ja fotod, kus osaleja ei ole peal üksinda vaid koos suurema grupiga. Sellistel videodel ja fotodel olevate isikuandmete töötlemine ja avaldamine on vajalik selleks, et anda informatsiooni laagri kohta nii osalejatele, lapsevanematele kui üldsusele. Loeme selliste piltide ja videode töötlemise ja avaldamise oluliseks osaks laagrist ning seetõttu ei saa laagris osaleda ilma selle nõusolekute.

Täiendavalt võid anda loa suures plaanis fotode ja videode avaldamiseks, mille peamiseks osaks on vaid konkreetne laagris osaleja. 

Laagrit korraldab ja isikuandmeid töötleb Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit, registrikood 80214442, asukoht Tondi 26, Tallinn, e-mail office(at)advent.ee